HAKKIMIZDA

Ankara ilimizde bulunan üretim tesisinde yapmış olduğu üretimine kalite güvencesiyle devam eden bed-covers(Kardeşler Deri Saraciye Tekstil ve Otomotiv Sanayi Tic. Ltd.Şti.), kuruluşu yılı 1995’den beri yüksek üretim kapasitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretim için bizlere ulaşan taleplere, uygun maliyetler ve uygun zaman dönüşümleriyle karşılık vermekteyiz. Üretim standartları gerekliliklerine uyumluluğu açısından yapılan kontrollerin akabinde teslimatı gerçekleştirmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamak için teslimat sonrası desteklerimizi de vermekteyiz.

Çalışmalarımız için uzman, eğitimli kadromuz ile hatasız üretim gerçekleştirmekte müşterilerimizden bu doğrultuda olumlu geri dönüşler almaktayız. Dünya modası, konfor, yeni ürünlerin ilk üretimini başlatan firma olabilmek amacıyla, sektörü sürekli takip etmekteyiz. Yeni geliştirdiğimiz ürünlerin meydana getirilebilmesi için elverişli şantiyemizde ürün çalışmalarına başlamaktayız. Gelişen makineler yardımıyla, çalışmalarımızı makinelere entegre bir şekilde sürdüren dinamik ekibimiz sayesinde sektörde ki kaliteli duruşumuzu edinmişizdir. Kalitesi ve ürünlerimizde ki modern çizgisiyle varlığını ve sürekliliğini sağlayan firmamız müşterileri için sürekli yenilenmektedir.

About Us 1

KALİTE POLİTİKASI

Üretim ve hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak ve sistem geliştirme için eğitim ve bilgi kaynaklarımızı kullanmak. Müşteri ihtiyaçlarına göre uygun ürünleri ve hizmetleri sunmak, bunun için tüm kaynaklarımızı seferber etmek.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşterilerimizin taleplerini ; müşteri memnuniyeti sağlayarak karşılamayı, olumlu veya olumsuz tüm geri bildirimlerine en kısa sürede cevap vermeyi, temel ilkemiz olarak benimsemek. Tüm çalısma sistemimizi müşteri memnuniyeti odaklı hale getirmek.

About Us 3

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİK

İş sağlığı ve güvenliğinin esas alındığı bir çalışma ortamı oluşturmak için riskleri analiz ederek kaza oranlarını düşürmek. İş sağlığı ve güvenliği için kaynakları verimli kullanmak ve personelin bu konuda eğitimini sağlamak.

About Us 4

ÇEVRE POLİTİKASI

Çevreye ve insan sağlığına zararlı maddeler kullanmamak.Duyarlılığımızın sürekliliğini sağlamak. Atıklarımızı en az seviyede tutmak, doğal kaynak tüketimini azaltmak, kirliliği kaynağında önlemek ve çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak.